206 | SÍLA HUDBY
KOKOSCHKA Oskar (1986 – 1980)
- starting price: 2 000 CZK
- hammer price: 12 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Litografie na papíře, 45,5 x 57 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole OKokoschka, opatřeno autorským přípisem s určením.
Publikováno: WVZ Wingler / Welz 366.